Vill du att vi ringer upp dig?

Lämna gärna din information så återkommer vi för att diskutera hur vi kan hjälpa dig.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

NORDIC HEADOFFICE

Vi är ett entusiastiskt gäng med passion för tryckprojekt. Vi eftersträvar bästa möjliga resultat genom innovation och kreativitet. Varje dag jobbar vi för det absolut snyggaste, för dig!

Wouter Faber

CEO Nordics

Direkt
08 120 889 00
Mobil
073 944 89 07
E-post
wouter.faber@faberexposize.se

Josephine Nordqvist

COO Nordics

Direkt
08 120 889 03
Mobil
070 792 89 03
E-post
josephine.nordqvist@faberexposize.se

Pelle Svernedal

Business Development Manager

Direkt
08 120 889 02
Mobil
070 773 8902
E-post
pelle.svernedal@faberexposize.se

Emelie Stulba

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
08 120 889 06
Mobil
076 946 89 06
E-post
emelie.stulba@faberexposize.se

Håkan Fjaestad

Operations Support – Senior

Direkt
08 120 489 10
Mobil
070 455 89 10
E-post
hakan.fjaestad@faberexposize.se

Lisa Abrahams

Sales and Project Manager – Junior

Direkt
08 120 889 09
Mobil
073 993 89 09
E-post
lisa.abrahams@faberexposize.se

Christina Faber-Berg

Marketing and Artwork Support

Direkt
08 120 889 08
Mobil
076 062 89 08
E-post
christina.faber-berg@faberexposize.se

Johanna Hofmann

Finance and Administration

Direkt
08 120 889 04
Mobil
070 794 89 04
E-post
johanna.hofmann@faberexposize.se

Team NORWAY

Paal Lenschow

CEO Norway

Mobil
+47 906 74 061
E-post
paal@getnoticed.no

Ida Marie Ryan

Sales & Concept Norway

Mobil
+47 901 15 338
E-post
ida@getnoticed.se