Vill du att vi ringer upp dig?

Lämna gärna din information så återkommer vi för att diskutera hur vi kan hjälpa dig.

Team

Team FaberExposize är ett entusiastiskt gäng med passion för tryckprojekt. Vi eftersträvar bästa möjliga resultat genom innovation och kreativitet. Varje dag jobbar vi för det absolut snyggaste, för dig!

Wouter Faber

CEO Nordics

Direkt
+46 8 120 889 00
Mobil
+46 73 944 89 07
E-post
wouter.faber@faberexposize.se

Josephine Nordqvist

COO Nordics

Direkt
+46 8 120 889 03
Mobil
+46 70 792 89 03
E-post
josephine.nordqvist@faberexposize.se

Pelle Svernedal

Business Development Manager

Direkt
+46 8 120 889 02
Mobil
+46 70 773 8902
E-post
pelle.svernedal@faberexposize.se

Emelie Stulba

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
+46 8 120 889 06
Mobil
+46 76 946 89 06
E-post
emelie.stulba@faberexposize.se

Lisa Abrahams

Sales and Project Manager – Junior

Direkt
+46 8 120 889 09
Mobil
+46 73 993 89 09
E-post
lisa.abrahams@faberexposize.se

Johanna Hofmann

Finance and Administration

Direkt
+46 8 120 889 04
Mobil
+46 70 794 89 04
E-post
johanna.hofmann@faberexposize.se

Christina Faber-Berg

Marketing and Projects

Direkt
+46 8 120 889 08
Mobil
+46 76 062 89 08
E-post
christina.faber-berg@faberexposize.se